Sergio Ramos është kapiteni i Real Madrid por, si çdo skuadër edhe Reali ka zv/kapitenët e tij.

I dyti pas mungesës së Ramos është mbrojtësi Marselo dhe më pas vijnë Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema.

The post Nuk është vetëm Sergio Ramos, ja kush janë kapitenët e tjerë të Realit (Foto) appeared first on VECLAJME.com.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here