Manchester United dhe Liverpool do të duhej të paguanin 50 milionë funte nëse e duan Kasper Schmeichel, sipas The Sun.

“Dhelprat” e Leicester City po ngurrojnë që t’i ndajnë rrugët me përfaqësuesin e Danimarkës, dhe do të kërkojnë një shumë rekorde për ta lejuar largimin e tij.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here