Imazhe të nxehta të një këngëtareje greke janë bërë publike në disa media online të shtetit fqinj.

Bëhet fjalë për këngëtaren Maria Aleksandrou, e cila është bërë protagoniste e disa skenave të nxehta me shoqen e saj.

Dy vajzat kanë kryer veprime të turpshme në tualetin dhe ballkonin e shtëpisë së saj, por të tilla nuk kanë shpëtuar pa u vënë re dhe fqinjët e lagjes.

Fotografitë kanë rrjedhur nëpër media dhe rrjete sociale, ndërsa këngëtarja ka deklaruar se me këtë çështje po merret avokati i saj.

1 23

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here