Ishte seks simbol.

Por me disa kilogramë më tepër mbi supe, Robin Thicke nuk e mbanë më këtë epitet.

Ai ka dhënë një performancë në New York, ku shihet goxha në peshë.

29 vjeçari kishte veshur një kostum të zi, dhe duket qartë që krahasuar me disa muaj më parë, ai ka shtuar shumë kilogramë.

Dhe kjo nuk është edhe aq befasuese, pasi që ai e ka pranuar kohë më parë se është adhurues i madh i alkoolit.

Before/after: The 39-year-old R&B crooner - whose waistcoat strained over his larger midsection - appeared to have gained weight since last yearBefore/after: The 39-year-old R&B crooner - whose waistcoat strained over his larger midsection - appeared to have gained weight since last year

Sex symbol? Even the four-time Grammy nominee's face looked puffier, with his double chin continuing past his groomed beard-lineSex symbol? Even the four-time Grammy nominee's face looked puffier, with his double chin continuing past his groomed beard-line

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here