Kampioni anglez, Chelsea do e nisë kampanjën 2017-2018 në Stamford Bridge me Burnleyn, dhe Manchester United do ta mirëpresë West Ham United në Old Trafford në vikendin hapës të sezonit pasues.

Në anën tjetër, Brighton & Hove Albion do të luajë si mysafir i Cityt të Guardiolës, ndërsa Newcastle United pret Tottenhamin.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here