Ajo është e njohur për ndryshimet e vazhdueshme që i bën në pamjen e saj .

Pavarësisht nga veshjet e saj të shumëllojshme, Kim Kardashian i ka kombinuar shumë mirë veshjet e saj sportive gjatë një vizite në Los Anxhelos.

36 vjeçarja, dukej mjaft bukur e veshur me një parë pantollona ngjyrë hiri sportive dhe me një bluzë të bardhë, ndërsa po shkonte për ta vizituar motrën e saj Kylie Jenner.

Ajo çka ra në sy ishte se Kardashian nuk kishte veshur fare sutjena, gjë që e bënte të dukej mjaft provokative.

Shikoni përmes fotografive më poshtë si dukej ajo:

Work it! The beauty and tech mogul donned the same outfit on Thursday for her daughter North's fourth birthday

Day in her life: She was spotted leaving a studio where Keeping Up With the Kardashian tapes 

Same? While Kim's outfit was nearly identical to her ensemble worn on Thursday, the KKW Beauty was styled in drawstring athletic pants and solid white sneakers. She is pictured with husband Kanye West, 40, daughter North, four, and son Saint, one

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here