Futbollisti Taulant Xhaka tashmë nuk tenton ta fshehë aspak të dashurën e tij në publik.

Edhe pse ishte i dashuruar ai njëherë nuk e zbuloi identitetin e të dashurës së saj, kurse tani më dihet emri i saj, shkruan  .

Taulanti dhe Arbnora duken shumë të dashuruar, e këtë gjë më së miri e tregojnë postimet e futbollistit në rrjetet sociale.

Së fundi, Taulanti ka postuar një foto në të cilën shihet e dashura e tij gjatë një takimi për darkë, kurse fotografisë së saj ia vuri një zemër sipër.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here