Videoja e pandës me emrin Qi Yi, ka marrë dhen.

Në vetëm katër ditë, kjo video është shikuar 163 milionë herë në Facebook.

Kjo kafshë jeton në kopshtin zoologjik në provincën Sichuan të Kinës dhe në videon e xhiruar, ajo nuk e lë rehat kujdestarin e saj në asnjë moment.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here