Manchester United dominon me shitjen e fanellave në Britaninë e Madhe.

Paul Pogba dhe Romelu Lukaku janë dy futbollistët fanellat e të cilëve janë shitur më së shumti në këtë periudhë në Britaninë e Madhe.

Në mesin e dhjetë fanellave më të shitura, është edhe Lionel Messi, ndonëse argjentinasi nuk luan në Premier Ligë, transmeton KP.

Manchester United ka 4 futbollistë në top 10-shen e fanellave më të shitura.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here