Kourtney Kardashian ka shijuar edhe një ditë në plazhin e Miamit.

Ylli televiziv është parë në plazh ditën e hënë e veshur në një palë bikine të zeza duka shijuar rrezet e diellit dhe valët e detit.

38 vjeçarja ka treguar format fantastike edhe kësaj radhe, duke tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Më vonë Kourtney është shoqëruar nga shoqja e saj modele Hailey Baldwin.

Babe in black: Kourtney Kardashian hit the beach in Miami on Monday

The TV star wore her hair in a low ponytail and sported gold jewelry

Having a laugh: The TV star didn't have a care in the world as she enjoyed another beach day

The E! star looked stylish in some on-trend narrow sunglasses

Hailey Baldwin, 20, was also spotted at the beach with Kourtney wearing a white two-piece

Cooling off: Kourtney and Hailey sported wet locks after cooling off in the ocean

Back on dry land: The star took a seat after her ocean adventure

Beach babe: Kourtney sported denim cutoffs as she arrived at the beach

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here