Kristin Cavallari është gjykuar nga shumë njerëz, për peshën e fëmijëve të saj .

Javën e kaluar, Cavallari ka ndarë një fotografi të pushimeve me dy djemtë e saj Camden Jack dhe Jaxon Wyatt, duke shijuar pushimet e katër korrikut.

“Edhe pse ne nuk jemi në Shtetet e Bashkuara, ne ende po festojmë”, ka thënë ajo.

Por fotografia të cilën ajo e ka postuar ka filluar të marrë kritika nga përdoruesit e rrjeteve sociale duke thënë se fëmijët e saj janë shumë të dobët.

“Unë e kuptoj që ju jetoni një mënyrë jetese shumë të rreptë me dietë, por këta fëmijë janë shumë të dobët “, ka shkruar një përdorues në Instagram.

Cavallari u përgjigj duke i bllokuar shpifësit.

Ylli televiziv dhe bashkëshorti i saj Jay Cutler, kanë qenë të hapur në lidhje me dieta të shëndetshme të familjes së saj.

Ajo ka thënë se duke ngrënë kryesisht peshk të egër, e ka ndihmuar edhe Cutler ta menaxhoj diabetin e tij të tipit 1 dhe të mbajë fëmijët e saj të shëndetshëm.

BBu9N08

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here