TË FUNDIT

Ky është klipi i fundit i Cornell (VIDEO)

Video e këngës solo të  Chris Cornell, “The Promise”, është...

50 albumet më të mira të vitit 2017 deri tash

Bota e muzikës u pasurua me shumë këngë e albume...

Pensionohet nga aktrimi legjenda e filmit

Daniel Day-Lewis ka paralajmëruar që synon të tërhiqet nga aktrimi...

Nesër fillon Festa e Muzikës në Prishtinë

Të mërkurën, më 21 qershor 2017, me rastin e Festës...

Del trailer i filmit Daddy’s Home 2

Will Ferrell dhe Mark Wahlberg janë dy yjet e filmit...

Lynyrd Skynyrd padit ish-bateristin

Bendi Lynyrd Skynyrd po e padit ish-bateristin e vet, Artimus...

Liam kritikon Liam

Ish-anëtari i bendit Oasis, Liam Gallagher, e ka kritikuar drejtimin...

Hapet ekspozita me fotografi nga egzodi dhe kthimi i shqiptarëve

Sot në sheshin “Nëna Tereza” në Prishtinë, me rastin e...

Shuhet regjisorja e dokumentarëve

Artistja Marianthi Xhako-Qemo ndërroi jetë në moshën 81 vjecare Regjisorja...

Carrie Fisher vdiq nga apnea

Një raport i ri mjekësor ka zbuluar se aktorja Carrie...

Kur McCartney nuk ia kishte dhënë numrin Judd Apatow

Judd Apatow ka kujtuar kohën kur ai ia kishte kërkuar...

E bija e Dave Grohl performon me Foo Fighters

Harper Grohl, e bija 8 vjeçare e rokerit legjendar, Dave...

MOTI

Pristina, Kosovo
scattered clouds
27 ° C
27 °
27 °
32%
4.6kmh
40%
Sat
27 °
Sun
27 °
Mon
28 °
Tue
29 °
Wed
30 °

MË TË LEXUARAT

RËNDOM TË ZGJEDHURA