Albumi më i ri i reperit të njohur, Jay Z me titull “4:44” do të jetë në dispozicion vetëm për përdoruesit e platformës Sprint dhe të regjistruarve në Tidal .

Albumi do të publikohet më 30 qershor.

Në njoftimin e Tidal thuhet se albumi do të jetë një ndër ekskluzivitetet e para të përdoruesve të Sprint që këtë vit bleu 33 për qind të aksioneve të Tidal për 200 milionë dollarë.

 

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here