Sot në mbrëmje starton sezoni i ri 2017/18 në UEFA Champions League.

PSG do të nisë aventurën e saj këtë sezon në një përballje në transfertë kundër Celtic në ndeshjen e vlefshme për Grupin B, shkruan syri.

Trajneri Unai Emery kërkon ta nisë mbarë ku ajo që bie në sy është reparti i sulmit me treshen e ëndrrave: Mbappe, Neymar dhe Cavani.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here