Xherdan Shaqiri me anë të një postimi në Instagram ka reaguar pas barazimit 2:2 me Manchester United.

“Paraqitje e mirë e skuadrës dje dhe rezultat pozitiv kundër një Unitedi të fortë. Atmosfera në stadium ishte e jashtëzakonshme dje. Faleminderit për besnikëri dhe mbështetje”, shkruan Shaqiri.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here