Lazio shkatërroi sot në mesditë Milanin në “Olimpico”, duke e mposhtur 4-1. Në sfidën që ishte e programuar të zhvillohej në orën 15:00 dhe u shty për në 16:00 për shkak të reshjeve të shiut, shkëlqeu sulmuesi Ciro Immobile.

Ai realizoi tripletë për Lazion (38’, 42’ dhe 48’), ndërsa golin tjetër e shënoi Luis Alberto (50’).

Golin e vetëm dhe të nderit për Milanin e shënoi Riccardo Montolivo në minutën e 56’të.

Shihni vlerësimet e lojtarëve për këtë sfidë dhe notn e pabesueshme për Immobile.

The post Shënoi tre herë ndaj Milanit, kjo është nota marramendëse për Immobile (FOTO) appeared first on VECLAJME.com.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here