Leicester City dhe Chelsea kanë publikuar formacionet e takimit i cili fillon në ora 16.00 në kuadër të Premierligës.

Më poshtë keni formacionet e të dyja skuadrave.

Leicester: Schmeichel; Simpson, Morgan, Maguire, Fuchs; Ndidi, James, Albrighton, Mahrez; Slimani, Vardy.”

Chelsea: Courtois; Rüdiger, Luiz, Azpilicueta; Moses, Kanté, Fabregas, Bakayoko Alonso; Pedro; Morata

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here