Anësori i Monacos, Thomas Lemar, po kërkohet nga katër top klubet evropiane, sipas Telefoot.

Treshja e Premier Ligës, Arsenal, Liverpool dhe Tottenham, bashkë me kampionët italianë Juventus, janë të gjithë gati për t’i bërë një ofertë yllit që u shpall kampion i Francës sivjet me Monacon.

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here