Kryetari i Nisma, Fatmir Limaj ka thënë se shpreson që çështjet e Asociacionit dhe Demarkacionit do të përfundojnë deri në shtator .

“Ne e kemi një plan edhe për Demarkacionin dhe Asociacion dhe  pres që deri në fundi të shtatorit  t’i përmbyllim këto çështje”, ka thënë Limaj në emisionin Zona e Debatit në Klan Kosova.

 

 

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here