Lorik Cana mund të ketë të ardhme të ndritur edhe si analist televiziv.

Në fakt, futbollisti gjakovar ka nisur aventurën e re në këtë lëmi.

Ai do t’i analizojë ndeshjet e Ligës së Kampionëve në kanalet e “Tring Sport” në Shqipëri.

Cana ka qenë mbrëmë dhe sonte i ftuar në studio për të diskutuar rreth sfidave të Championsit.

“Tring Sport” transmeton kompeticionin më prestigjioz të futbollit evropian në Shqipëri.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here