Joe Cole mendon që Romelu Lukaku do të ishte një zëvendësim perfekt i Diego Costa-s, që pritet ta lë Chelsean, por thotë se Alvaro morata i Real Madrid është një opsion më i rrezikshëm sepse sulmuesit spanjoll i mungon eksperienca në Angli.

Ish-futbollisit i Chelseas që tani luan në Florida të SHBA-ve beson se belgu është i duhuri për Cehlsean dhe e kupton dëshirën e ish-klubit të tij që ta rikthejë yllin e Evertonit në radhët e veta.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here