Gjiganti bavarez do të përforcojë sulmin para fillimit të edicionit të ri dhe belgu paraqet mundësi goxha të mirë

Bayern Munich ka treguar interesim për cakun e Manchester United dhe Chelsea, Romelu Lukaku.

Belgu pritet të largohet nga Everton këtë verë, pasi ka refuzuar kontratën e re, me gjigantët e Premierligës fort të interesuar për të.

Megjithatë, raportohet se edhe Carlo Ancelotti e pëlqen stilin e tij të lojës dhe Bayern mund të bëjë ofertë për të.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here