Lyon ka filluar bisedimet me Arsenalin për një shkëmbim të yllit të tyre, Alexandre Lacazette me Olivier Giroud, ka thënë Le10 Sport.

Lacazette pritet t’i bashkohet Atletico Madridit, por dënimi për transfere e ka hequr atë mundësi, ndërkaq Arsenal shpreson se do të kapitalizojë nga kjo, dhe të nënshkruajë me francezin që e kishin ndjekur për shumë kohë.

Në anën tjetër, për Giroud, kthimi në Francë mund të jetë më joshës.

 

 

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here