Manchester United dhe Basel takohen sonte në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Mesfushori i Kombëtares shqiptare, Taulant Xhaka, do të luajë nga fillimi për Baselin ndaj “Djajve të Kuq”.

Më poshtë i keni formacionet zyrtare të skuadrave.

Manchester United: De Gea, Young, Smalling, Lindelof, Blind, Matic, Pogba, Mata, Mkhitaryan, Lukaku, Martial.

Basel:

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here