Jeta dashurore e sulmuesit të Manchester United, Anthony Martial, është kthyer në vëmendjen e mediave, pasi që ai e sulmoi ish-gruan e tij, Samantha Helena me një postim në Instagram.

Ata ishin ndarë në janar të vitit 2016, pas spekulimeve se Martial e kishte tradhëtaur me Emily Wademan.

Martial në një postim në Instagram, kishte shkruar për të dashurën e tij të re duke thënë se ajo është shumë e mirë dhe e vëmendshme, dhe ndër të tjera kërkoi nga ish-gruaja e tij që t’i ndalë gënjeshtrat.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here