Lucas Vasquez është bërë lojtari i fundit i Real Madridit që martohet këtë verë, duke u martuar me Macarena Rodriguez në kryeqytetin spanjoll.

Çifti janë bashkë për vite, qëkur sulmuesi ishte ende në akademinë e Real Madridit, dhe ata thanë “po” këtë të diele, shkruan Marca .

Është e katërta dasmë këtë vikend për anëtarët e kampionëve evropianë, pasi që Danilo, Alvaro Morata dhe Mateo Kovacic po ashtu janë martuar me partneret e tyre.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here