Kancelarja gjermane Angela Merkel tha sot se shpreson në një “marrëveshje të mirë” pas negociatave rreth Brexit.

Në këto bisedime të nisura sot Britania, BE-ja dhe 27 vendet anëtare të Bashkimit do të dëgjojnë me kujdes atë që dëshiron Britaninë, por në të njëjtën kohë dhe të mbrojnë interesat e tyre, raporton AP .

 

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here