Ylli i Barcelonës,Lionel Messi, ka bërë një tatuazh të ri, me buzët e gruas së tij në pjesën e poshtme të barkut.

Leo ka shumë tatuazhe të tjerë në trupin e tij, megjithatë ky i fundit është padyshim një nga tatuazhet më intime të 30-vjeçarit.

Messi thuhet se ka bërë këtë tatuzh në verë dhe simbolizimi i saj është puthja e gruas që do ta ketë me vete kudo që shkon.

Tatuazhi i ri u zbulua në mediat sociale të Messit, pasi ai paraqitet nga pishina me një top në dorë dhe Anotenallan.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here