Middlesbrough ka rikthyer epërsinë ndaj Manchester Cityt dhe tani po udhëheq 2:1.

Chambers shënoi për vendësit në minutën e 78-të pas asistimit nga Negredo .

Golin mund ta ndiqni më poshtë:

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here