Alvaro Moratta mund ta anashkalojë Manchester United.

Sulmuesi i tanishëm i Real Madrid përflitet për një largim nga Santiago Bernabeu dhe se para Jose Mourinho-s, do ta zgjidhte Antonio Conten e Chelsea për të punuar me të.,

Ai kishte nënshkruar madje me spanjollin në kohën sa po drejtonte Juventus-in .

Burime të Sky sports, marrin vesh se United ende e do sulmuesin e Real Madrid, pasi e shohin si zëvendësim të Zlatan ibrahimoviq.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here