Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez treguan edhe njëherë se sa të dashuruar janë, gjatë një pushimi romantik në Anties këtë vikend.

Çifti dukeshin të realaksuar përderisa shijuan rrezet e diellit në një jaht luksoz.

Pas rrugëtimit me jaht, ata shijuan një darkë se bashku.

E Jennifer Lopez, 47 vjeçare, kishte një dukje mahnitëse si zakonisht.

Ajo kishte veshur bikine ngjyrë krem dhe format e saj fizike dukeshin për lakmi.

Wow factor: Jennifer Lopez looked absolutely fantastic while enjoying a romantic trip with boyfriend Alex Rodriguez in Antibes

She's still got it: The 47-year-old actress flaunted her famous assets in a cream crochet one-piece

Going swimmingly: As there have been many rumors about her relationship with the 41-year-old former baseball player, they proved that they are still very much together

Stunning: J-Lo was in incredible shape

Proud: The mother-of-two posed for snaps while perching on the railing on the deck

Curvaceous: J-lo showed off her pert derriere

Getting along nicely: Jennifer tied up her air while her beau texted 

Romantic: Alex wore a blue button-down and matched white shorts with his ladylove

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here