Si çdo të premte, edhe sot gazetarja Gonxhe Gërxhaliu na sjellë rubrikën “shije”, e cila kësaj radhe vjen me recetën: Njoki me karkaleca dhe presh.

Klikoni në videon e mëposhtme për të parë se për çfarë bëhet fjalë:

Ora 7 – Njoki me karkaleca dhe presh – Klan Kosova

Ora 7 – Njoki me karkaleca dhe presh – Klan Kosova si çdo të premte, është gazetarja Gonxhe Gerxhaliu e cila sjell rubrikën shije, kësaj here ju sjellim receten Njoki me karkaleca dhe presh.

Publiée par Ora Shtate nê Klan Kosova sur Vendredi 11 janvier 2019