Reperi Noizy zgjodhi për të kujtuar ikonën e boksit, Muhammad Ali, i cili ka ndërruar jetë sot, me një fotografi ku shihet ai pranë yllit të varur me emrin e Ali-së – i vetmi yll i varur në “Walk of Fame” .

“E vetmja pllakë në Hollywood që është e vendosur në mur dhe nuk mund ta shkelësh. Pusho i qetë më i madhi”, ka shkruar këngëtari nën fotografi.

Legjenda e boksit ka ndërruar jetë në një nga spitalet e qytetit Arizona, Phoenix, pas disa komplikimeve në rrugët e frymëmarrjes.

 

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here