Kampioni i Premierligës, Chelsea, ka shënuar fitore të madhe në udhëtim te Leicester City.

Në fitoren prej 2:1 të ‘Bluve’, realizuan ish-anëtari i Leicester Cityt N’Golo Kante dhe sulmuesi Alvaro Morata, përcjell VECLAJME.com

Kante ishte më i miri në këtë ndeshjem, duke u vlerësuar me notën 7.9, derisa Morata u vlerësua me notë 6.8

Më poshtë keni vlerësimet e të gjithë futbollistëve nga ky takim:

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here