Sergio Ramos është kapiteni i Real Madrid por, si çdo skuadër edhe Reali ka zv/kapitenët e tij.

I dyti pas mungëesës së Ramos ëshë mbrojtësi Marselo dhe më pas vijnë Cristiano Ronaldo dhe Karim Benzema.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here