Në Youtube sapo ka dalur një video 20 sekondëshe që paralajmëron këngën e këngëtares shqiptare Elvana Gjata.

Vlen të përmendet se kjo këngë e Elvana Gjatës është realizuar nga producenti dhe DJ i mirënjohur David Guetta.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here