Për nder të Ditës së Flamurit, Isa Xhemajlaj, Kandidati për Kryetar Drenasi, nga radhët e Nisma për Kosovën, ka bërë një vizitë tek Kulla e Jasharajve në Prekaz.

I shoqëruar dhe nga Jakup Krasniqi dhe anëtarë e përfaqësues të tjerë të Nisma për Kosovën, Xhemajlaj është pritur nga familja heroike në Kullën e Jasharajve, me rastin e festës së 28 Nëntorit .

jnismaa

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here