Ndeshja mes Vëllaznimit dhe Gjilanit, e vlefshme për javën e fundit të Superligës së Kosovës në futboll është duke vazhduar, njofton Klan Kosova.

Takimi ishte ndërprerë te rezultati 0:0, kur futbollisti i Gjilanit, Betim Haxhimusa, ishte lënduar nga dikush prej tifozëve.

Të dyja skuadrat janë duke luftuar për mbijetesë në ligën elitare të futbollit kosovar.