Princi Harry ka folur për vdekjen e nënës së tij Princesha Diana, në një moshë të re.

32-vjeçari ishte vetëm 12-vjeçare në kohën kur nëna e tij vdiq papritur .

Gjatë paraqitjes së tij në televizionin CTV të Kanadasë, Harry tha se përvoja në një moshë aq të re nënkuptonte se “emocionet e tij ishin mbyllur, shumë herët”.

Harry dhe vëllai i tij Princi Ëilliam kanë qenë të zëshëm në lidhje me humbjen e nënës së tyre kohëve të fundit në mënyrë që të vënë në qendër të vëmendjes shëndetin mendor.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here