Arta Bajrami dhe MC Kresha kanë publikuar projektin e tyre më të ri .

Kënga më e re titullohet “Asaj” dhe është produkt i ArbaSound me tekst të të dy artistëve.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here