Real Madrid është duke synuar të kompletojë transferimin e Kylian Mbappe gjatë verës, por duke e lënë si huazim tek Monaco edhe për një edicion.

Talenti i ri është një nga më të kërkuarit gjatë këtij afati kalimtar, ndërsa raportohet se edhe Paris Saint-Germain ka shprehur interesim për të.

Por tek Real mbeten të bindur se do ta transferojnë sulmuesin në Santiago Bernabeu dhe për t’ia bërë më të lehtë tranzicionin ta lënë edhe për një edicion tek Monaco.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here