Shtatë minuta pas fillimit të pjesës së dytë në derbin spanjoll mes Real Madrid dhe Atletico Madrid është shënuar goli i parë.

Janë vendasit që kanë krijuar avantazh përballë mysafirëve, me golin e mbrojtësit Pepe .

Ky është goli i Pepe:

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here