Wolfsburg dhe Real Madrid nuk janë takuar kurrë më parë në një garë evropiane për klube.

Wolfsburg dhe Real Madrid do të ndeshen për herë të parë në një garë evropiane për klube.
Skuadra gjermane dhe gjiganti spanjoll janë caktuar për kundërshtar në çerekfinale të Ligës së Kampionëve, përcjell “ ”.
Kurse, mesfushori i Wolfsburgut, Julian Draxler ishte futbollist i Schalkes në skuadrën që u mposht nga Real Madrid në edicionin 2013/14.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here