Rita Ora mësohet se po përgatit një kenë të re, për t’iu bashkuar të famshmëve për mbledhjen e fondeve për të prekurit nga zjarri që përfshiu Grenfell Tower.

Ylli i muzikës është fotografuar duke shkuar në një studio regjistrimi në Londër pasditen e të shtunës.

Mësohet se këngëtarja është rritur pranë vendit të tragjedisë. Bukuroshja shqiptare kishte veshur një fund të shkurtër të Luis Vuitton dhe një këmishë me mëngë të gjata, ngjyrë blu të çelët, me vija. Ajo dukej mjaft në formë trupore, shkruan Gazetashqip .

 

 

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here