Tottenham dhe Arsenal duket se kanë hyrë në betejë për mbrojtësin e Arsenalit, Chris Smalling, sipas The Sun.

Transferimi i Victor Lindelof nënkupton që Smalling pritet të shitet nga United, dhe ai kërkohet nga bosi i Spurs, Mauricio Pochettino, i cili është gati që ta largojë Kevin Wimmer në të mirë të Smalling.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here