Është publikuar lista prej 10 lojtarëve më të mirë në FIFA 18.

Ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo është lojtari më i mirë në FIFA 2018, duke pasur 94 vlerësimin.

I dyti është Leo Messi me 93, i ndjekur nga Neymar, Luis Suarez dhe Neymar me 92, ndërsa në top dhjetë janë edhe lojtarët tjerë si Lewandowski, Ramos, Hazard, Kroos dhe Higuain.

Lexo më shumë në:  sport/top-10-lojtaret-me-te-mire-ne-fifa-2018-ky-eshte-i-pari-foto-432748/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here