Është radha e këngëtares, Rovena Stefa, për të pushtuar rrjete sociale me foto provokuese.

Në “Instagram” ajo ka postuar një foto ku thotë se është fotoja e parë erotike, dhe që lë të nënkuptohet se foto të tilla do të ketë më shumë.

rovena-2

rovena-stefa

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here