Është edhe koalicioni i krahut të djathtë, LDK-AKR dhe ALTERNATIVA që ka dorëzuar listën e kandidatëve për deputetë në KQZ.

Ka qenë anëtari i LDK-së, Sami Hamiti që ka dorëzuar listë .

“Kemi dorëzuar një listë që do të jetë fituese”, ka thënë Hamiti para mediave.

“Nuk ka dhe nuk do të ketë pakënaqësi për këtë listë, nesër mund ta shihni të plotë atë”, ka thënë shkurt Hamiti.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here