Është diçka më ndryshe.

Arsenal ka lëshuar një video ku shihen yjet Mesut Ozil dhe Alexis Sanchez ndeshen në Kung Fu .

Ozil dhe Sanchez përballen me një të ardhme të paqartë me The Gunners me vetëm edhe nga një vit të mbetur në kontratë, por që tash janë duke u dhënë frymë skuadrës në turneun parapërgatitor në Kinë.

Pas tyre edhe Gabriel dhe Martinez shihen në pamje duke provuar Kung Fu-në.

LINI NJË KOMENT

Please enter your comment!
Please enter your name here