TË FUNDIT

Arsyet se pse duhet ta konsumoni spinaqin

Spinaqi është kultivuar shumë kohë përpara në Persinë antike rreth...

Bëni këto ushtrime për trup me forma perfekte (FOTO)

Dëshira për të pasur një trup me forma perfekte është...

Shkenca: Një zhytje në det, ndryshon trurin tuaj!

Mbase e keni vënë re sesi të kalosh një ditë...

Studim: Sëmundja e Parkinsonit mund të shkaktohet nga bakteret në zorrë

Shkencëtarët në Kaliforni kanë thënë që kanë transformuar kuptimin e...

Impiantet në gjinj vështirësojnë testimet e zemrës

Impiantet e gjinjve e bëjnë më problematike realizimin e testimeve...

Përse duhet të zieni një banane para se të flini ?

Me siguri do ju habisë titullin dhe fotoja e mësipërme...

Infektohen me kolerë 50 pjesëmarrës të konferencës për shëndetësi në Kenya

Afërsisht 50 persona janë prekur nga kolera, përderisa ishin duke...

Këshilla për personat me alergji ndaj diellit

Alergjia nga dielli është një reaksion i sistemit imunitar ndaj...

Metoda natyrale për largimin e qimeve nga nënsqetullat

A ju rriten qimet e nënsqetullave shpejt dhe...

Vajza, bëhuni të bukura derisa jeni duke fjetur

Nata është koha më e mirë që t’i kryeni procedurat...

Largoni rrathët e zinj poshtë syve me sodë bikarbone

Soda bikarbone është bërë pjesë thelbësore e çdo shtëpie dhe...

Brokoli, në 10 ushqimet më të shëndetshme

Brokoli konsiderohet nga zarzavatet më të ushqyeshme dhe bën pjesë në “Top 10” të ushqimeve më të shëndetshme dhe më të pasura...

MOTI

Pristina, Kosovo
scattered clouds
27 ° C
27 °
27 °
32%
4.6kmh
40%
Sat
27 °
Sun
27 °
Mon
28 °
Tue
29 °
Wed
30 °

MË TË LEXUARAT

RËNDOM TË ZGJEDHURA